Bederky - Loincloths - Tewng - Fundoshi - Langoti - Taparrabo
bederky jako oděv pro relaxaci i běžné nošení
Pierre Joubert - Yug Pierre Joubert - Yug

Tématem stránek jsou bederky různých typů. Najdete zde bederky indiánské, egyptské, japonské, z oblasti rovníku, aka Rahan & Maugli, divošské, bederky modrého lidu Na`vi a další podobné.

Bederky jsou velmi příjemné, hezké a praktické. V letním období mohou být pohodlnou a stylovou alternativnou běžnému bělošskému oděvu na doma i do přírody. Skvěle doplňují nahotu. Zahalují ji a zároveň ji nechávají svobodnou. Obederkovaná nahota má své romantické kouzlo, které (zvláště pak v dobrých klulisách a v dobrém čase) opravdu stojí za to ochutnat.

Tento amatérský internetový hobby-projekt je otevřen aktivním i pasivním fandům bederek; indianhobbystům, staffu z letních táborů a oddílů, fandům tématiky savages a dále obecně všem nadšencům, kteří bederky z nějakého důvodu mají v šatníku. Bederkám dosud nezasvěcení návštěvníci jsou zde ovšem vítáni také.

Stránky tvoříme my, fandové do obederkované nahoty. Jsou oknem do našeho světa, o kterém víme, že nemusí být každému nutně sympatický a srozumitelný. My jsme ale jeho děti a bederky jsou naším oděvem.